Ana sayfa   Kurumsal   Ürünler   İnsan Kaynakları   İletişim
 


 
Kurumsal
 
Hakkımızda
 
Kurumsal  »  Hakkımızda
 
1997 Yılında Firmamızın Temellerini atarken kendimizi bilerek ve neler yapabileceğimizi düşünerek adımlarımızın bugününü, yarınını ve de dünü hesap ederek yola koyulduk. Şirketimizin onaltıncı(16.) yılını doldurduğu bugünlere kadar sektörümüzde hep ilk sıralarda yer aldığımızı görmek bizleri daha da ileriye güzel hamleler yapmaya iten en önemli güç olmuştur. Kalifiye personelimiz ile güvenli, kaliteli ve dürüst hizmet anlayışımızla sektörümüze rekabeti getirmemiz, sağlık sektöründe tercih edilir bir marka olmamızı sağlamıştır.

Firmamız ISO 9001:2000 ve ISO 13485 Yönetim Kalite belgeli olup, ürünlerimiz TSE ve CE belgelidir. DEMİRTAŞ Hastane Malzemeleri San Tic. Ltd. Şti. olarak imalatçı firma oluşumuz ve Ar&Ge çalışmalarımız, her zaman yenilikleri beraberimizde getirmemizi sağlamıştır.
İzmir Torbalı'da, en son teknolojik imkanlarla donatılan yeni fabrikamızın faaliyete geçmesiyle birlikte,Türkiye'de bir İLK'e imza atmanın haklı gururunu yaşamaktayız.
12.000 m2 alanda, Hastane Demirbaşları, Büro Mobilyaları, Ortopedi Malzemeleri ve Tekstil ürünleri üretiminin tamamını kapsayan konseptimiz ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.
KALİTE
Müşteri memnuniyetini ve verimliliği artırmak, müşterilerimize rekabet üstünlüğü sağlayabilmek amacıyla toplam kaliteyönetim süreçlerine ve sürekli iyileştirme faaliyetlerine önem vermektedir. Lojistik uygulamalar içerisinde yer alan sevkiyatlarda, paketleme, yükleme ve kalite kontrol onayının alındığının kontrolü ve işaretlerini kapsayan sevkiyat ile ürün iade prosedürleri gibi kalite süreçleri dökümante edilmiş ve uygulamanın sürekliliği sağlanmıştır. Süreci ve sistemi iyileştirmek için gerekli veriler toplanarak değerlendirilmektedir.
İNSAN KAYNAKLARI
Demirtaş olarak bizi geleceğe taşıyan en önemli değerin insan Kaynaklarımız olduğunun bilinciyle Sağlık ve Mobilya sektöründeki yerimizi ancak nitelikli insan gücünün sürekligelişimi ve motivasyonu ile koruyabileceğimize yürekten inanıyoruz. “Bireysel katkılara hak ettiği önemi verme” ilkesinin ışığında kurduğumuz günden bu yana, iyi eğitim almış, dinamik, takım çalışması ruhuna sahip, yaratıcı güçlerini değerlendirebilen, inisiyatif sahibi, kendini sürekli geliştirmeye açık ve Demirtaş ailesinde çalışmanın ayrıcaklıklarını anlayan mutlu bir işgücüyle çalışmayı Demirtaş’ın ve Demirtaş insan kaynaklarının ana politikası olarak görüyoruz. Hızla büyüyen yapımızda, personel seçme ve yerleştirme faaliyetinintemel ilkesini hiçbir ayırım yapmadan ve kimseye ayrıcalık tanımadan iş tanımının gerektirdiği bilgi, beceri ve davranış yeterliliğine sahip olan, Demirtaş değerlerini benimseyip yaşatacak kişilere eşit kişilere eşit fırsat vermek ve onlara ilerleme olanağını sağlamak olarak belirliyoruz. Şu anda Demirtaş bünyesinde olan tüm çalışma arkadaşlarımızın, görevleri ile ilgili pratik ve teorik meslek bilgilerini arttırmayı, onlara görevlerine ilişkin yeni beceriler kazandırmayı, çalışanların bireysel gelişimlerini, ilerlemeye yönelik sorumluluk ve girişimleri çoğaltarak verimliliği sürekli olarakyükseltmeyi en önemli amaçlarımız arasında sayıyoruz. En etkin personele sahip olan ve bu personeli bünyesinde mutlu bir şekilde tutabilen kuruluşların rekabet avantajını da elde edebileceklerini biliyoruz; bu farkındalıkta olan bir firma kimliğiyle teknolojiye yaptığımız yatırımların yanında insan kaynağı açısından da kendimizi geleceğe hazırlıyoruz. Sizde bu ailenin bir parçası olmak istiyorsanız; iş başvurusunda bulunmak için web sitemizde bulunan iş başvuru formunu doldurabilirsiniz.
ARAÇ FİLOMUZ:
ORTOPEDİ ÜRETİM BÖLÜMÜNDEN BİR BÖLÜM
HASTANE&OFİS MOBİLYASI MONTAJ BÖLÜMÜNDEN BİR BÖLÜM


Tahsin DEMİRTAŞ
Yönetim Kurulu Başkanı

(Tahsin Demirtaş'ın Özgeçmişi İçin Tıklayınız...)


 
 
 
Ana sayfa | Kurumsal | Ürünler | Kampanyalar | Online Al��veri�| Referanslar | İnsan Kaynakları | İletişim
 
Copyright 2010 Demirtaş Hastane Demirbaşları ve Büro Mobilyaları, Tüm hakları saklıdır.